psaa

O PSA Groupe Slovakia

Automobilka v Trnave stabilne vytvára takmer 3.500 priamych pracovných postov a s nepriamymi pracovnými pozíciami prostredníctvom svojich dodávateľov dáva prácu celkom takmer 10.000 ľuďom. Technologicky je jednou z najnovších v rámci skupiny PSA Peugeot Citroën.

V roku 2015 vyrobila trnavská automobilka PSA Groupe Slovakia viac ako 303.000 vozidiel. Išlo o medziročný rast 19%. Odhad na rok 2016 bol 290.000 vozidiel. Pre vysoký dopyt sa zvýšil na 315.000 vozidiel, čo je 4% medziročný rast.

Automobilka v Trnave stabilne vytvára okolo 3.500 priamych pracovných postov. Od januára 2017 rozbieha štvrtú víkendovú pracovnú zmenu. S nepriamymi pracovnými pozíciami prostredníctvom svojich dodávateľov dáva prácu celkom takmer 10.000 ľuďom.

Celková investícia koncernu na Slovensku už presiahla jednu miliardu EUR. V Trnave aktuálne vyrába Peugeot 208 a Citroën C3 Picasso. V apríli 2015 oznámila ďalšiu investíciu vo výške 80 mil. EUR do úplne nového modelu Citroën, ktorého produkcia začala v roku  2016 exkluzívne len na Slovensku.

V rámci ochrany životného prostredia automobilka od júna 2012 nevyviezla na skládku ani kilogram odpadu. Trnavský závod patrí v spotrebe energií na vyrobené vozidlo medzi najlepšie automobilky Európy.

 

Čo ponúkame

V PSA Peugeot Citroën majú možnosť zamestnať sa a nájsť uplatnenie ľudia, ktorých láka práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automobilového priemyslu. Aj z vás sa môžu stať odborníci a špecialisti automatizácie, mechaniky, kvality, logistiky či iných oblastí.
Pracovné uplatnenie u nás nájdu kandidáti z univerzity, stredných odborných škôl aj z učilištia. Výhodou je zameranie technického smeru ako strojárstvo, elektrotechnika, mechatronika, či kvalita. Ponúkame prácu aj kandidátom so základným vzdelaním a absolventom bez praxe.
Pre každého nového zamestnanca máme pripravený adaptačný vzdelávací program, aby nadobudol potrebné vedomosti a zručnosti a bol schopný vykonávať svoju prácu. PSA Peugeot Citroën Slovakia podporuje kariérny rast svojich zamestnancov a ponúka im množstvo školení – od jazykových a technických až po nadobudnutie a prehĺbenie manažérskych schopností a zručností.

 

 

Aktuálne obsadzované pozície

 • Výrobný pracovník /Výrobný pracovník na víkendovú zmenu
 • Operátor logistiky – VZV/ Operátor logistiky – VZV na víkendovú zmenu
 • Koordinátor výroby/ Koordinátor výroby na víkendovú zmenu
 • Technický koordinátor/ Technický koordinátor na víkendovú zmenu
 • Zamestnanec údržby/ Zamestnanec údržby na víkendovú zmenu
 • Koordinátor – správca zariadení
 • Retušér analytik (mechanika, elektronika, lak )
 • Technik podpory koncových informatických zariadení pre víkendovú zmenu
 • Inžinier dodávateľskej kvality
 • Finančný účtovník špecialista
 • Trainee program pre absolventov technických VŠ