psaa

O Groupe PSA Slovakia

Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia stabilne vytvára takmer 4.500 priamych pracovných postov a s nepriamymi pracovnými pozíciami prostredníctvom svojich dodávateľov dáva prácu celkom takmer 20.000 ľuďom. Technologicky je jednou z najnovších v rámci skupiny Groupe PSA.

V roku 2018 vyrobila trnavská Groupe PSA Slovakia viac ako 352.000 vozidiel. Išlo o medziročný rast 5%.

Sériová výroba v trnavskej automobilke začala v júni 2006 s modelom Peugeot 207. Po ňom pribudol (2008) druhý model Citroën C3 Picasso. Tretím modelom automobilky bol od roku 2012 Peugeot 208.

Od septembra 2016 sa, exkluzívne len na Slovensku, vyrába štvrtý model – Citroën C3. V roku 2018 začala výroba novej generácie modelu Peugeot 208 v termickej verzii, ktorý je zároveň piatym modelom trnavskej automobilky. V marci 2019 sa spustila výroba modelu Peugeot e-208, historicky prvého elektromobilu z Trnavy. Celková investícia koncernu na Slovensku už presiahla 1,2 miliardy eur.

V rámci ochrany životného prostredia automobilka od júna 2012 nevyviezla na skládku ani kilogram odpadu. Trnavský závod patrí v spotrebe energií na vyrobené vozidlo medzi najlepšie automobilky Európy.

 

Čo ponúkame

V PSA Peugeot Citroën majú možnosť zamestnať sa a nájsť uplatnenie ľudia, ktorých láka práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automobilového priemyslu. Aj z vás sa môžu stať odborníci a špecialisti automatizácie, mechaniky, kvality, logistiky či iných oblastí.
Pracovné uplatnenie u nás nájdu kandidáti z univerzity, stredných odborných škôl aj z učilištia. Výhodou je zameranie technického smeru ako strojárstvo, elektrotechnika, mechatronika, či kvalita. Ponúkame prácu aj kandidátom so základným vzdelaním a absolventom bez praxe.
Pre každého nového zamestnanca máme pripravený adaptačný vzdelávací program, aby nadobudol potrebné vedomosti a zručnosti a bol schopný vykonávať svoju prácu. PSA Peugeot Citroën Slovakia podporuje kariérny rast svojich zamestnancov a ponúka im množstvo školení – od jazykových a technických až po nadobudnutie a prehĺbenie manažérskych schopností a zručností.

 

Aktuálne pracovné pozície:
• Výrobný pracovník /Výrobný pracovník pre víkendovú zmenu
• Operátor logistiky – VZV/ Operátor logistiky – VZV pre víkendovú zmenu
• Koordinátor výroby/ Koordinátor výroby pre víkendovú zmenu
• Technický koordinátor/ Technický koordinátor pre víkendovú zmenu
• Zamestnanec údržby/ Zamestnanec údržby pre víkendovú zmenu
• Koordinátor – správca zariadení
• Retušér analytik (mechanika, elektronika, lak )