Dáša Malá Fabšíková

Dáša Malá Fabšíková

Dáša Malá Fabšíková

Kouč silných stránok

Dáša Malá Fabšíková je certifikovaná Brief koučka úrovne PCC a lektorka s viac ako 20 ročnou praxou. Celý svoj profesný život učí ľudí a sprevádza ich na ceste, aby sa mohli stať tou najlepšou verziou seba samých. Verí, že byť sám sebou, žiť, čo je moje, čo ma naozaj baví a zdieľať to s tými pravými ľuďmi, je tým najlepším, čo sa nám na ceste sebapoznávania a osobného rozvoja môže stať. Spolupracoval s množstvom výrobných, obchodných ako aj finančných inštitúcií v oblasti vzdelávania a rozvoja tímov a jednotlivcov.

Čas: 10:00 – Stage 2
Prednáška: AKO SI HĽADAŤ ŠKOLU ALEBO PRÁCU, KTORÁ MA BUDE BAVIŤ?
V čom som dobrý? Na čo mám talent? Mám vôbec nejaký? Ako to môžem zistiť? A ako mi vlastne všetky tieto zistenia môžu pomôcť pri hľadaní školy alebo práce?

Čas: 11:00 – Hlavný stage
Prednáška: AKO MÔŽEM BYŤ SUPER VÝKONNÝ V PRÁCI A ZÁROVEŇ TÍMOVÝ HRÁČ?
Rozmýšľate o tom, ako si nájsť prácu, aby vás bavila? Ako budete vychádzať s novými kolegami ? Ako vyjsť s kolegom, ktorý je úplne iný ako vy? Ako pracovať so zanietením na individuálnych úlohách a zároveň byť tímový hráč ?

Čas: 14:00 – Stage 2
Prednáška: MAXIMALIZUJTE POTENCIÁL SVOJICH ZAMESTNANCOV, TÍMOV A TAK I VAŠEJ ORGANIZÁCIE
Z celosvetovej štúdie vyplýva, že len 13% zamestnancov využíva naplno svoj potenciál v práci. Tzn., že takmer 87% potenciálu je málo využívaného.
Pozývame vás na prednášku, na ktorej vám predstavíme spôsob, ako tieto čísla môžeme zmeniť a ako viac zapojiť pracovníkov. Prinesieme vám najnovšie poznatky z celosvetovej štúdie o budúcnosti práce. Povieme vám, ako pracovať so zamestnancami tak, aby boli motivovaní a spokojnejší, čo vedie k vyššej produktivite, efektivite, zisku a celkovo lepším výsledkom spoločnosti.