Federika Plesník

Federika Plesník

Federika Plesník

Certifikovaná koučka, lektorka workshopov a kurzov.
Téma nájdenia ideálnej práce je jednou z jej srdcových.
Verí, že každý môže mať prácu, v ktorej je šťastný.

Šesť rokov viedla, ako výkonná riaditeľka a členka predstavenstva, vydavateľstvo W PRESS (zastrešuje značky .týždeň a .pod lampou). Založila spolu so Štefanom Hríbom aj občianske združenie − fond pre kvalitnú žurnalistiku.

Je členkou správnej rady neziskovej organizácie Teach for Slovakia, ktorá sa usiluje o reformu vzdelávacieho systému na Slovensku.

Sedem rokov žila v Anglicku. Vyštudovala tam na univerzite marketing a masmédiá, neskôr pracovala ako Sales Account Manager s klientmi 100-ročnej rodinnej firmy na výrobu kozmetiky a liekov.

Na všetkých jej doterajších pozíciách ju najviac bavila práca s ľuďmi a pre ľudí.

Ohromne ju teší, keď pomáha druhým napĺňať ich potenciál. Postupne si prešla rôznymi kurzmi osobnostného rozvoja, komunikácie aj leadershipu, až prišla ku koučingu, v ktorom sa našla. Podľa osobnostnej typológie Riso-Hudson je totiž Pomáhač a podľa Myers Briggs zas Dávač. 🙂 Koučingový diplom získala pod vedením dvoch renomovaných koučov, Michala Ondráčka a Jiřího Kunčara, z českého Koučink Centra.

Je vydatá, má ročného syna a žije v Bratislave.

 

Stage 3 – Mama Zóna

Čas: 11:30
AKO NÁJSŤ PRÁCU, V KTOREJ BUDEM SPOKOJNÁ?

  • Rozmýšľate, čo robiť po materskej?
  • Túžite po práci, ktorá vás bude tešiť a budete v nej naplnená?
  • Chcete robiť niečo, v čom ste dobrá a čo vám ide tak prirodzene, že vám to skoro ani nepripadá ako práca?
  • Je pre vás dôležité, aby vám práca dávala zmysel a bola prínosom pre iných?

Príďte sa spolu s koučkou Federikou Plesník pozrieť a zamyslieť nad vašou ideálnou prácou tak, ako ste to doteraz nerobili.  Čo vlastne treba, aby sme boli v práci spokojné? Ako prísť na to, čo chcem robiť? Ukážeme si, ako hľadať odpovede na tieto otázky koučingovou formou. Doneste si pero, papier/zápisník a podľa možnosti nechajte deti v detskom kútiku alebo na prechádzke s otcom, babkou, či babysitterkou ;). Tá polhodinka pre vás, kedy budete mať čas sa ponoriť do seba, nechať sa viesť Federikinými otázkami a prísť si na nové odpovede, bude stáť za to!

Po prednáške/koučingu ostane ešte Federika cca polhodinu v Mama zóne, aby ste s ňou mohli aj individuálne prekonzultovať svoje ďalšie otázky.