Katarína Medvecová Plichtová

Katarína Medvecová Plichtová

Katarína Medvecová Plichtová

Kouč silných stránok

Katarína Medvecová Plichtová je jednou z prvých certifikovaných koučov silných stránok spoločnosti Gallup® na Slovensku (Gallup®- Certified Strengths Coach). Má viac ako 15 rokov skúseností a práce v najlepších poisťovniach na Slovensku. Bohaté skúsenosti v obchode získala spoluprácou so stovkami tímov, kde mala možnosť vidieť a zažiť, čo robí výnimočné tímy výnimočné.
Celoživotný learner, ktorý miluje knihy, kávu, rodinu, priateľov, filmy, hudbu a osobnostný rozvoj, ktorému sa intenzívne venuje 7 rokov day by day. Precestovala mnoho krajín Európy, Ázie – aj ako backpacker, aj s priateľmi.

Čas: 10:00 – Stage 2
Prednáška: AKO SI HĽADAŤ ŠKOLU ALEBO PRÁCU, KTORÁ MA BUDE BAVIŤ?
V čom som dobrý? Na čo mám talent? Mám vôbec nejaký? Ako to môžem zistiť? A ako mi vlastne všetky tieto zistenia môžu pomôcť pri hľadaní školy alebo práce?

Čas: 11:00 – Hlavný stage
Prednáška: AKO MÔŽEM BYŤ SUPER VÝKONNÝ V PRÁCI A ZÁROVEŇ TÍMOVÝ HRÁČ?
Rozmýšľate o tom, ako si nájsť prácu, aby vás bavila? Ako budete vychádzať s novými kolegami ? Ako vyjsť s kolegom, ktorý je úplne iný ako vy? Ako pracovať so zanietením na individuálnych úlohách a zároveň byť tímový hráč ?

Čas: 14:00 – Stage 2
Prednáška: MAXIMALIZUJTE POTENCIÁL SVOJICH ZAMESTNANCOV, TÍMOV A TAK I VAŠEJ ORGANIZÁCIE
Z celosvetovej štúdie vyplýva, že len 13% zamestnancov využíva naplno svoj potenciál v práci. Tzn., že takmer 87% potenciálu je málo využívaného.
Pozývame vás na prednášku, na ktorej vám predstavíme spôsob, ako tieto čísla môžeme zmeniť a ako viac zapojiť pracovníkov. Prinesieme vám najnovšie poznatky z celosvetovej štúdie o budúcnosti práce. Povieme vám, ako pracovať so zamestnancami tak, aby boli motivovaní a spokojnejší, čo vedie k vyššej produktivite, efektivite, zisku a celkovo lepším výsledkom spoločnosti.