Miroslava Tomašovičová

Miroslava Tomašovičová

Miroslava Tomašovičová

Kouč rozvoja osobnosti a kariérový poradca

Pracovné skúsenosti s prácou s ľuďmi a tímami v komerčnom sektore prináša na pôdu škôl, tam kde sa mládež rozvíja a rozhoduje o jej budúcich životoch.  Je spoluzakladateľka o. z. EduCoach, kde sa so zanietením venuje zavádzaniu koučovacej kultúry na stredných školách na Slovensku. Podporuje inovatívne vzdelávanie koučovacieho prístupu pedagógov a študentov.  Ako kouč mládeže a kariérový poradca sa s vášňou venuje rozvoju a posilneniu talentov mládeže.

 

Názov prednášky 1: Povedz ÁNO koučingu na strednej škole
Počas prednášky sa poslucháči dozvedia ako vie o.z. EduCoach podporiť svojimi aktivitami študentov a pedagógov na strednej škole. Budeme sa rozprávať o koučingu ako formy komunikácie na odomykanie študentovho potenciálu. Predstavíme koučovací prístup ako novú metódu vzdelávania pre mládež.

 

Názov prednášky 2: Nastav si svoj perfektný deň, týždeň, rok … život!
Študentov prevedieme fantastickou a zároveň jednoduchou technikou “Segment Intending”, a ako túto techniku môžu využiť pri plánovaní svojho dňa.  Zároveň sa spoločne pozrieme na to, ako sa na situácie ktoré zažívame okolo nás, vieme pozrieť aj z iného uhľa pohľadu, a tak ich ľahšie zvládať.