Petra Holic

Petra Holic

Petra Holic

Koučka a mentorka

Petra je koučka, mentorka manažérov a lektorka.  20 rokov pracovala v Toronte v oblasti riadenia ľudských zdrojov pre firmy v rozličných odvetviach ako napríklad on-line médiá, riadenie investícií, urbanistka a sociálna architektúra. Je špecialistka na organizačné intervencie v tímoch, sprevádza podnikateľov, manažérov a lídrov v ich osobných a profesionálnych výzvach, na ceste k ich cieľom a snom, vedie vzdelávacie kurzy a koučuje zamestnancov v snahe podporiť atmosféru ľudskosti na pracovisku. Ako spoluzakladateľka a koučka v o.z. EduCoach s nadšením podporuje študentov a učiteľov na stredných školách na Slovensku.

 

Názov prednášky 1: Povedz ÁNO koučingu na strednej škole
Počas prednášky sa poslucháči dozvedia ako vie o.z. EduCoach podporiť svojimi aktivitami študentov a pedagógov na strednej škole. Budeme sa rozprávať o koučingu ako formy komunikácie na odomykanie študentovho potenciálu. Predstavíme koučovací prístup ako novú metódu vzdelávania pre mládež.

 

Názov prednášky 2: Nastav si svoj perfektný deň, týždeň, rok … život!
Študentov prevedieme fantastickou a zároveň jednoduchou technikou “Segment Intending”, a ako túto techniku môžu využiť pri plánovaní svojho dňa.  Zároveň sa spoločne pozrieme na to, ako sa na situácie ktoré zažívame okolo nás, vieme pozrieť aj z iného uhľa pohľadu, a tak ich ľahšie zvládať.