Tomáš Rosputinský

Tomáš Rosputinský

Tomáš Rosputinský

STAFFINO

CEO

Spoluzaložil a ako kreatívny riaditeľ viedol prvú crossline reklamnú agentúru THIS IS LOCCO, ktorá pracuje pre známe slovenské aj nadnárodne spoločnosti. Rozumie značkám a textom. Vymýšľa komunikačné stratégie. Dnes vedie nezávislý hodnotiaci systém STAFFINO.

 

Začínal ako novinár. Po niekoľkých rokoch v reklame pomáhal súčasnému prezidentovi rozbiehať charitatívny systém DOBRÝ ANJEL. Potom odišiel do Londýna, kde zažil inšpiratívne a poučné 3 mesiace. Ako podomový predavač.  Má rád saxofón, tenis, powerpoint a všetko online.

 

Pred dvoma rokmi spoluzaložil hodnotiaci systém Staffino, ktorý majiteľom a vedúcim manažérom rôznych prevádzok dáva prehľad o spokojnosti zákazníkov. Okrem toho manažérom umožňuje identifikovať najlepších členov obsluhy. Feedback je okamžitý, manažér má možnosť zákazníkom odpísať a situácie riešiť. Za pár mesiacov od uvedenia systému sa doň zaregistrovalo viac ako 2200 prevádzok na Slovensku, vrátane čerpacích staníc Slovnaft, pobočiek VÚB banky, Telekomu, Západoslovenskej distribučnej, retailových sietí ExiSport alebo FaxCopy a dokonca aj vysoké školy či hokejové kluby.

 

Téma: Od podomového predavača v Londýne k najväčším korporáciam na Slovensku

O tom, prečo som prestal robiť novinára. O tom, prečo skrachoval moj prvý biznis plán. O tom, prečo som utiekol do Londýna. O tom, prečo som utiekol z Londýna. O tom, čo je zlé na reklame. O tom, ako sme prišli na niečo veľké.