Jaguar Land Rover prijme v Nitre 1 000 nových ľudí

Spoločnosť Jaguar Land Rover Slovakia oficiálne začala náborovú kampaň, ktorej cieľom bude ponúknuť v nitrianskom závode 1 000 nových pracovných pozícii, medzi ktorými je aj viac ako 800 pozícií výrobných pracovníkov.

Noví zamestnanci sa pridajú k viac ako 500 zamestnancom, ktorí už aktuálne pôsobia v spoločnosti Jaguar Land Rover Slovakia priamo v priestoroch závodu v Nitre, alebo sú na školení vo Veľkej Británii. Alexander Wortberg, prevádzkový riaditeľ Jaguar Land Rover Slovakia, povedal, „Výstavba  závodu pokračuje v súlade s našimi plánmi a postupne prebieha inštalácia výrobných technológií.
Nastal ten správny čas rozšíriť naše rady o nových kolegov, s ktorými sa dôkladne pripravíme na výrobu našich prvých vozidiel na Slovensku.” Spoločnosť ponúka komplexný systém odmeňovania. Jeho finančnú časť tvorí mesačná mzda, ktorá sa pre kvalifikovaných robotníkov a výrobných pracovníkov bude pohybovať v rozmedzí od 900 po 1 800 EUR v priemere za mesiac, v závislosti od pracovnej pozície a skúseností. Medzi ďalšie benefity patria doplnkové dôchodkové, úrazové či životné poistenie. Nefinančnú časť tvoria napríklad aj pestrá ponuka vzdelávania, možnosť získania skúseností a kariérne možnosti v globálnom prostredí. Nicci Cook, riaditeľka ľudských zdrojov Jaguar Land Rover Slovakia, uviedla, „Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú stať súčasťou procesu nastavovania výroby už od jej začiatkov. Nemusia mať skúsenosti z automobilového priemyslu, hľadáme ľudí s nadšením a pozitívnym prístupom k práci. Všetci záujemcovia o prácu by mali navštíviť našu kariérnu sekciu na stránke Profesia, kde sa dozvedia všetko potrebné.”

Všetky potrebné informácie o pracovných príležitostiach môžete získať aj priamo na veľtrhu práce JobSpoTT, ktorý sa uskutoční už 7. 11. v Mestskej športovej hale v Trnave.

Pridaj komentár