cervene pozadie_biele logo

Adecco Slovensko

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 500 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 32 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom.

 

Adecco Slovakia

 

Adecco Slovakia je jednou z TOP 3 personálnych agentúr na Slovensku, ktorá pôsobí na trhu od roku 2002. Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Disponujeme globálnym, a tiež lokálnym know-how. Sieť našich pobočiek nám umožňuje byť vám nablízku a poznať miestne špecifiká.  Špecializácia našich konzultantov nám umožňuje dosiahnuť hlbšie pochopenie vašich potrieb, rýchlejšie reagovať a efektívne prispôsobiť naše široké portfólio služieb v oblasti ľudských zdrojov vašim požiadavkám a tiež dosiahnuť tak hlbšie pochopenie Vašich potrieb.

Naše služby

 

Medzi naše hlavné služby patria: služby trvalého umiestnenia, služby dočasnej výpomoci, technické mzdy, outsourcing, poradenstvo a audit.

 

Pre klientov

 

Služby trvalého umiestnenia (nábor zamestnancov priamo ku klientovi)

 

Služby dočasného pridelenia (personálny lízing ) Spracovanie personálnej a mzdovej agendy (optimalizácia a kontrola nákladov) Outsourcing (Poskytovanie služieb prostredníctvom externých zamestnancov) Poradenstvo a audit ( šetrenie nákladov a zvýšenie produktivity) Na mieru (workshopy, tréningy , diagnostika) Pre kandidátov

 

Poradenstvo v oblasti zamestnania

Možnosť urobiť si profesionálny životopis na našej webstránke adecco.sk , následne si Vás zaradíme do našej databázy a vieme Vás následne osloviť so zaujímavými pracovnými ponukami Ponuka a prehľad širokého množstva pracovných pozícii, kde si vie nájsť každý prácu o ktorú má záujem Práca pre TOP poskytovateľa služieb v danej oblasti Zaujímavé interné pozície v oblasti HR a náboru, možnosť získať skúsenosti pri spolupráci s najväčšími spoločnosťami sveta

FACEBOOK/INSTAGRAM: Adecco Slovakia