AJ Metal Design

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch.

Poslaním spoločnosti AJ Metal Design a s. je pridať jej výrobkom novú dimenziu, ktorú umocňuje náš korporátny slogan „kov umocnený dizajnom“. Svojim zákazníkom chceme poskytovať prvotriedny servis v službách od momentu zadania až po realizáciu.  Vďaka tomu chceme napĺňať víziu stať sa uznávaným domácim výrobcom a zároveň byť aj najväčším exportérom v tomto odvetví. Naše výrobky sa predávajú pod značkou AJ MetalDesign® po celom svete.

Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy. V trnavskom kraji  AJ Metal Design a.s. sídli na adrese, Dlhé lúky 2, Hrnčiarovce nad Parnou ( v bývalom areáli TAZ ).

 

Kontaktné údaje spoločnosti: 
T. č.: +421 911 331 133
E-mail: praca@ajmetaldesign.sk
Web: www.ajmetaldesign.sk