AJ Metal Design

 Spoločnosť AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, športových areálov, a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Naša spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy.

Sme aktívnym sponzorom mnohých športových aktivít od roku 1987. Snažíme sa tak podporovať činnosti, ktoré pomáhajú rozvíjať a udržiavať zdravý životný štýl. Podporujeme napr. hokej, florbal, basketbal, biatlon alebo hádzanú. Dlhodobo patríme medzi hlavných sponzorov Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. 

Sídlime v Trnave v bývalej TAZ. Ponúkame prácu na rôznych pracovných pozíciách pre strojárov, zriaďovačov, zváračov TIG a MIG, lakovníkov, montážnych pracovníkov, manipulantov na VZV, skladníkov, ale aj pre pomocných pracovníkov.

 

Kontaktné údaje spoločnosti:
Kontaktná osoba :  Andrea Hajko
Tel.:                           +421 917 687 232
E-mail:                      andrea.hajko@ajmetaldesign.sk
Web:                          www.ajmetaldesign.sk