GEFCO sa zlúčilo so spoločnosťou CEVA Logistics. Týmto spojením sme získali silnú pozíciu v strategických oblastiach a vďaka bohatým skúsenostiam úspešne smerujeme k tomu, aby sme patrili medzi Top 5 logistických spoločností na svete. Spolu so 110 000 zamestnancami, v 1 300 prevádzkach a vo viac ako 160 krajinách, posúvame hranice logistických riešení a pružne reagujeme na najnáročnejšie výzvy dodávateľského reťazca.
Vyvažujeme naše portfólio a rozširujeme oblasť nášho pôsobenia. Našim poslaním je spájať ľudí, produkty a poskytovateľov z celého sveta. Spojili sme sily vďaka čomu sme silnejší ako kedykoľvek predtým!

 

Pri práci s ľuďmi je našou prioritou úspešná integrácia každého zamestnanca, jeho sprevádzanie počas kariéry a zároveň dodržiavanie zásad v oblasti etiky a zodpovednosti. Svojím zamestnancom poskytujeme možnosti na osobný a profesijný rozvoj a taktiež širokú škálu benefitov. Veľký dôraz kladieme aj na naše firemné hodnoty: proaktívni, starostliví, spolupracujúci, dôveryhodní a odvážni, ktoré sa snaží vo firme presadzovať. Svojim zamestnancom tak chceme vytvoriť príjemné pracovné prostredie v tíme skvelých kolegov.

Webová stránka: https://sk.gefco.net/sk/

Facebook: https://www.facebook.com/gefco.sk/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/gefco/

Naše prevádzky