Dizajn bez názvu (3)

HKS Forge je významným výrobcom zápustkových výkovkov pre strojársky priemysel v Európe.

Našou hlavnou devízou sú bohaté skúsenosti s výrobou výkovkov pre všetky druhy aplikácií, napríklad v automobilovom, stavebnom, prepravnom, stavebnom či všeobecnom strojárskom priemysle a poľnohospodárstve.

Pre zákazníkov z viac ako 12 krajín sme spoľahlivým partnerom s 30-ročnou tradíciou výroby a rozvoja know-how v oblasti kutia a jeho podprocesov.

HKS je držiteľom certifikátov potvrdzujúcich funkčné systémy manažérstva kvality, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a environmentálneho manažérstva.

Kvalitu našich procesov potvrdzujú úspešné zákaznícke audity vykonávané zástupcami klientov z oblasti automobilového, železničného a všeobecného priemyslu.

 

Voľné pracovné pozície:
Pracovník kovania
Prevádzkový elektrikár
Prevádzkový zámočník
Sústružník

 

HKS Forge ponúka svojim pracovníkom zamestnanecké benefity: DDS 2% pre všetkých zamestnancov, odmeny pri odchodoch do dôchodku, odmeny pri narodení dieťaťa, odmeny pri vlastnej svadbe, teplé obedy, stravné lístky DOXX, vzdelávanie a školenia v odbore zvárač, žeriavnik, viazač bremien, vodič VZV, štvrťročné odmeny, odmeny za zlepšovacie návrhy, odmeny pri životnom jubileu – 50 a 60 rokov, firemné podujatia, vianočné balíčky, vstupenky na kultúrne podujatia a spoločenské akcie, poistenie rôzneho druhu za výhodnejšie ceny (PZP automobilov, cestovné poistenie a pod.)