ing logo

KTO SME

Global Services & Operations (GSO) v Bratislave je jedným zo štyroch centier zdieľaných služieb skupiny ING Business Shared Services (Bratislava, Manila, Bukurešť, Katovice). Hlavná úloha zdieľaného centra v Bratislave je spolupracovať s ostatnými pobočkami ING Banky, zabezpečovať optimalizáciu a harmonizáciu bankových procesov a služieb na globálnej úrovni celosvetovo.

 

KOHO HĽADÁME

So zameraním na bankové operácie, ING GSO ďalej rastie a rozširuje svoje kompetencie ako spoločnosť pre globálne zdieľanie služieb. Jeho dôležitou súčasťou je dynamický medzinárodný tím. Hľadáme aktívnych a motivovaných absolventov aj profesionálov pre rôznorodé pozície v oblasti back/front office s využitím jazykových znalostí a profesionálnych skúseností a zručností.

 

ČO PONÚKAME

Ponúkame možnosť získať skúsenosti v medzinárodnom bankovom prostredí. Dávame šancu tým, ktorí majú ambíciu byť súčasťou nášho stabilného medzinárodného tímu. Ponúkame možnosti rastu a rozvoja so samotným rastom nášho centra, dynamické a flexibilné prostredie, kde ambiciózni a ľudia s otvorenou mysľou môžu nájsť to pravé pre svoj kariérny rozvoj a sebarealizáciu.