Dizajn bez názvu (1)

Nemecká spoločnosť KUKA patrí medzi celosvetových lídrov vo výrobe robotov a automatizačnej techniky pre mnohé oblasti priemyslu.

Produkty od spoločnosti KUKA môžeme nájsť v takmer každom odvetví, a to z dobrého dôvodu: naše portfólio ponúka perfektne vzájomne zladené automatizačné riešenia pre efektívnejšie výrobné procesy – od jednotlivých robotov, cez špecializovanú bunku, až po kompletnú koncepciu zariadenia. Pôsobíme v oblastiach automotive, všeobecného priemyslu, logistiky či zdravotníctva.

Naša pobočka v Dubnici nad Váhom pôsobí ako konštrukčná kancelária. Už viac ako 20 rokov navrhujeme robotické zváracie linky pre automobilový priemysel.

Organizačne sa naša spoločnosť člení na oddelenia konštrukcie, simulácie, pneumatických plánov, technickej dokumentácie a design quality.

V súčasnej dobe má spoločnosť KUKA Slovakia 85 zamestnancov. Do roku 2021 je plánovaný ďalší rozvoj spoločnosti a nárast počtu zamestnancov až na 150. Z tohto dôvodu aktívne hľadáme nových kolegov na viaceré technické pozície, a to najmä:

  • Konštruktér zváracích liniek
  • Konštruktér pneumatických plánov
  • Inžinier simulácií
  • Správca technickej dokumentácie
  • Projektový manažér (NJ)
  • Manažér dokumentácie (NJ)

Zároveň pre študentov inžinierskeho štúdia VŠ poskytujeme zaujímavý štipendijný program na oddeleniach konštrukcie a simulácie. Po jeho absolvovaní majú študenti po skončení VŠ istotu zamestnania priamo v odbore, ktorý vyštudovali, s mnohými ďalšími benefitmi.

Záujemcom o zamestnanie ponúkame stabilnú prácu v nových, moderných priestoroch, na zaujímavých projektoch v medzinárodnom tíme. Zamestnanci majú možnosť občasného i pravidelného cestovania do zahraničia, ktorá v sebe spája príležitosť pracovať na projektoch priamo u zákazníka, zdokonalenie sa v cudzom jazyku i získanie cenných skúseností v odbore. Samozrejmosťou sú taktiež zaujímavé a motivujúce firemené benefity.

Staňte sa súčasťou nášho tímu aj Vy! Kontaktujte nás:

Nájdete nás tiež na www.profesia.sk