magna

Magna Slovteca s.r.o. bola založená v roku 1994 v Novom Meste nad Váhom. Spoločnosť sa zoberá vývojom a výrobou vonkajších a vnútorných spätných zrkadiel a integrovaných smerových svetiel. Našimi zákazníkmi sú automobilky po celom svete, ako napríklad:

 

Magna firmy

V našom závode v Novom Meste nad Váhom, ktorý sa rozprestiera na zastavanej ploche 60 000 m2 aktuálne zamestnávame približne 700 zamestnancov.

magna fabrika

Počas svojho pôsobenia získala spoločnosť mnohé ocenenia ako napríklad:
– Ocenenie za štíhlu výrobu – Lean Production Award 2010
– PSA Best Plant Award
– Magna World Class Logistics Award 2016
– NajZamestnávateľ 2016 – 3 miesto v kategórii Výroba a priemysel
– NajZamestnávateľ 2017 – 3 miesto v kategórii Výroba a priemysel

Naša spoločnosť ponúka moderné pracovné prostredie, prostriedky a konkurencieschopné platové podmienky pre zamestnancov.

Charta zamestnancov, podniková ústava a operačné princípy sú základmi hodnotami pre inovácie a tímovú spoluprácu, čo sa odráža v prieskumoch spokojnosti našich zamestnancov, kde dosahujeme výborné výsledky.

Podporujeme kultúru férového podnikania a spolupodieľania sa zamestnancov na úspechu spoločnosti, ako aj osobný a kariérny rozvoj našich zamestnancov.

 

MAGNA INTERNATIONAL je Kanadská spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle od roku 1957.
Je popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel. Aktuálne Magna po celom svete zamestnáva viac ako 172 000 zamestnancov v 328 divíziách a 99 vývojových a obchodných centrách v 28 krajinách sveta.

Našim zámerom je dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.

Našou víziou je byť preferovaným globálnym partnerom v automobilovom priemysle a súčasne ponúkať našim zamestnancom najlepšie podmienky pre realizáciu, zároveň byť zodpovedným k životnému prostrediu a v neposlednej rade byť stabilnou dlhodobou investíciou pre našich akcionárov.

 

Zoznam pozícií, ktoré obsadzujeme:

  • Operátor výroby/ Operátor lisu
  • Technik údržby § 22
  • Procesný inžinier
  • Inžinier kvality / Inžinier kvality junior
  • Nákupca
  • Inžinier nástrojov vstrekovacích lisov vo vývoji
  • APQP inžinier
  • Vedúci výrobného strediska

 

Kontakt – Personálne oddelenie
praca@magna.com    +421 323220 241

magna 4 kruhy