pyronova

PYRONOVA vznikla v roku 1992 ako odborná spoločnosť so zameraním na požiarnu ochranu. Cieľom spoločnosti je efektívne riešenie protipožiarnej bezpečnosti objektov, ochrany majetku, životov a zdraví osôb, pri zohľadnení špecifických požiadaviek užívateľa, možných rizikových faktorov a zachovaní vysokých nárokov na kvalitu. V súčasnosti PYRONOVA patrí medzi lídrov v oblasti riešenia a realizácie protipožiarnej bezpečnosti na Slovenskom trhu, s rýchlou expanziou v zahraničí.
Základnou filozofiou spoločnosti PYRONOVA je poskytovať našim zákazníkom komplexné riešenia v oblasti protipožiarnej ochrany, t. z. vypracovanie projektovej dokumentácie, dodávka, realizácia, údržba a následný záručný a pozáručný servis zariadení protipožiarnej ochrany. Dôležitým prvkom zabezpečenia vysokej kvality je kontinuálna a objektívna kontrola poskytovaných produktov a služieb.

Na základe dlhoročných skúseností našich odborníkov zabezpečujeme projekčnú, realizačnú, servisnú a obchodnú činnosť v oblasti komplexného posúdenia a riešenia protipožiarnej bezpečnosti stavieb a technologických zariadení.

Adresa spoločnosti:

PYRONOVA s. r. o.Ul Ivana Krasku 31/A 

917 05 Trnava

 

Kontakt:

http://www.pyronova.com

hr.sk@pyronova.com

 

Tešíme sa na vás!