simunek

Spoločnosť vznikla v septembri roku 1990. Postupne sa začala rozrastať v priestoroch bývalej konzervárne cukrovaru, kde vznikla montážna dielňa s prvými zamestnancami.
Odbor činnosti sa začal postupne rozvíjať so zvyšujúcimi sa nárokmi na zákazníkov a majiteľa firmy.
V súčasnosti je už viac ako 10 rokov našou snahou pochopiť požiadavky a potreby zákazníka a urobiť vždy maximum pre jeho spokojnosť.

 

Dnes sa firma Leoš Šimunek nachádza vo vlastných priestoroch na okraji Trnavy a disponuje logistickým skladom v blízkosti pivovaru Sessler.
V súčasnosti zamestnáva 10 vysokokvalifikovaných pracovníkov a spolupracuje s viacerými významnými partnermi na celom území Slovenska aj v zahraničí.
K dispozícii je opravárenská dielňa, kovoobrábacia dielňa, dielňa na opravu motorov, sklad náhradných dielov a ďalšie priestory pre činnosť.
Spoločnosť Leoš Šimunek Vám poskytne opravu vozíka nielen v nadštandardne vybavenej servisnej dielni, ale aj externe.

 

A preto ponúkame:

  • spoľahlivé stroje pre prevádzky, starať sa pravidelne o ich technický stav a zabezpečovať tak plynulosť Vašej prevádzky.
  • dodávať zákazníkovi kvalitných, zručných a flexibilných pracovníkov obslúh motorových vozíkov, pripravených pracovať aj v náročných skladových podmienkach a logistických strediskách.
  • servis VZV zabezpečujeme operatívne priamo u zákazníka, alebo v našej autorizovanej dielni. Jednotlivé úkony sú vykonávané na vysokej úrovni a v pravidelných servisných intervaloch minimálne 1x do roka. Kvalita prevedených úkonov je podložená dlhoročnými skúsenosťami našich technikov.