KTO SME
Automobilka v Trnave patrí do koncernu Stellantis, ktorý má zastúpenie v stovke krajín po celom svete. Do našej rodiny patria značky Peugeot, Citroën, Opel, DS Automobiles, Vauxhall, Free2Move, mobility services for all, PSA Powertrain, Spoticar, Banque PSA Finance, Mister Auto, Eurorepar, Autobutler. Na celom svete zamestnávame viac ako 209 tisíc zamestnancov. V Trnave si svoju prácu našlo vyše 4.200.

SVETOVÝ LÍDER
V Trnave aktuálne vyrábame Citroën C3 a Peugeot 208. Obe vozidlá patria medzi najpredávanejšie vo svojej kategórii. Vyrábame Auto roka 2020 Peugeot 208 aj v elektrickej verzii. Patríme medzi svetových lídrov v redukcii emisií CO2.

ČO PONÚKAME
V spoločnosti Stellantis majú možnosť zamestnať sa a nájsť uplatnenie ľudia, ktorých láka práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automobilového priemyslu v oblasti automatizácie, mechaniky, kvality, logistiky či iných oblastí.
Pracovné uplatnenie u nás nájdu kandidáti zo stredných odborných škôl aj z učilištia. Výhodou je zameranie technického smeru ako strojárstvo, elektrotechnika, mechatronika, či kvalita. Ponúkame prácu aj kandidátom so základným vzdelaním a absolventom bez praxe.
Pre každého nového zamestnanca máme pripravený adaptačný vzdelávací program, aby nadobudol potrebné vedomosti a zručnosti a bol schopný vykonávať svoju prácu.

Kontaktné údaje spoločnosti: 
T.č.: + 421 850 500 005
E-mail: nabor@stellantis.com
Web: https://www.facebook.com/PSAkariera://www.psa-slovakia.sk/