ZF

ZF na Slovensku patrí medzi najväčších zamestnávateľov a dodávateľov automobilového priemyslu. Skupina ZF má na Slovensku históriu už viac ako 25 rokov, pričom prvý závod vznikol už v roku 1993 v Trnave. Koncern ZF sa na Slovensku dynamicky rozvíja a v súčasnosti zamestnáva ZF na Slovensku viac ako 4000 zamestnancov. ZF je na Slovensku zastúpená v šiestich mestách prostredníctvom dvoch plne vlastnených právnych subjektov:

ZF Slovakia, a.s., má svoje prevádzky v lokalitách Trnava, Komárno, Levice, Šahy a Detva.

ZF Active Safety Slovakia, s.r.o., sa nachádza v lokalite Nové Mesto nad Váhom.

Naši zákazníci oceňujú kvalitu výrobkov vyrobených na Slovensku, vysokú pridanú hodnotu zabezpečuje hĺbka výroby s vlastnou technológiou precízneho kovoobrábania, technológiou lisovania, vývoja a výroby trecích materiálov, výroby náradia, lakovania a povrchov a zvárania:

elektromotory a systémy pre posilňovače riadenia,

tlmiče a podvozkové komponenty pre osobné automobily,

spojky a zotrvačníky pre osobné automobily, meniče krútiaceho momentu pre nákladné a osobné automobily.

Podporné oddelenia na Slovensku:

výskum a vývoj vrátane výroby prototypov a testovania

strategický komoditný nákup

nástrojáreň

back – office

 

Aktuálne pracovné miesta: operátor výroby – strojárenský robotník – práca na oddelení meničov, dvojhmotnostných zotrvačníkov, kaliarni a lisovni, prevádzkový zámočník, mechanik elektrotechnických zariadení, kontrolór kvality,

Aktuálne pracovné miesta pre stredoškolákov operátor výroby – strojárenský robotník – práca na oddelení meničov, dvojhmotnostných zotrvačníkov, kaliarni a lisovni, prevádzkový zámočník, mechanik elektrotechnických zariadení, kontrolór kvality,

Vedeli ste, že ZF Slovakia je prostredníctvom svojho R&D oddelenia zapojená do vývoja komplexných riešení v oblasti elektromobility pre svojich zákazníkov? Nie sme teda iba výrobcom súčiastok pre spaľovacie a elektro pohony automobilov, ale aktívne sa zúčastňujeme aj na ich vývoji a testovaní.

ZF Slovakia pomáha rozbiehať nové závody ZF v Číne a v Mexiku.

ZF Slovakia sa nachádza až v piatich mestách na Slovensku a celkovo je na Slovensku 6 závodov ZF, okrem Trnavy, Levíc, Šiah, Detvy a Komárna aj v Novom Meste nad Váhom.

ZF Slovakia vo svojej prototypovej dielni využíva pokročilé technológie 3D tlače pre urýchlenie a zefektívnenie procesov zavádzania nových výrobkov do sériovej výroby.

 

• kontaktná osoba Martin Tvrdý
• telefón 033 595 98 86, 0918 954 382
• e-mail martin.tvrdy@zf.com

pozície z www.profesia.sk : CNC obrábač, majster výroby, zriaďovač, nákupca, NPM Plant Buyer, R&D Manager – Technical Project Manager, Technik BOZP a PO

PROFESIA.SK | ZF Trnava práca